Sapkına Cezasını Kesen Bandog Mastif

Sapkına Cezasını Kesen Bandog Mastif hikayemiz gerçek hayattan alınmış kişilerin özel hayatlarını korumak için isimleri değiştirilerek yazılmıştır.

Jane Hanım Amerika’da at yarışları ve yarışlarla ilgili programlar yapan özel bir kanalda sunuculuk yapan çok güzel bir kadındır. Güzelliği sebebiyle kendisine ilgi duyan insanlar bir hayli fazladır. Bunların çoğunluğu da sunuculuğunu yaptığı programın yakın takipçileri oluşturuyor.

Jane Hanımı yakından takip eden bir izleyicisi, saplantılı bir şekilde ona ilgi duymaktadır. İş çıkışı evine kadar takip etmelerle başlayan gözetlemelerden sonra bu saplantılı takipçi, Jane evde yokken evine gizlice giriyor, özel eşyalarıyla fanteziler kuruyor ve arkasında izler bırakarak evden ayrılıyordu.

Birkaç kez tekrarlanan bu olay sonrası Jane durumu fark eder. Yalnız yaşadığı için korkmaya başlar. Hem eve hem kendine arkadaşlık ve korumalık yapması için bir Doberman sahiplenir. Jena yine bir gün işteyken, evde

Sapkına Cezasını Kesen Bandog Mastif
Sapkına Cezasını Kesen Bandog Mastif

Doberman olmasına rağmen sapık takipçi tekrar eve girer. Jane akşam eve döndüğünde yatak odasının dağınık olduğunu ve köpeğinin evde olmadığını fark eder ve hayretler içinde kalır. İyice azıtmıştı artık bu sapık ve kendisine de bir şey yapacağı düşüncesiyle iyice panikler.

O sırada Jane’nin telefonu çalar. Arayan o sapıktır. Köpeğin yanında olduğunu ve Jane’ye onunla birlikte olmak istediğini söyler. Bu teklifinin kabul olmaması durumunda köpeği öldürmekle tehdit eder. Jane hemen polisi arar ve eve gelen polislere ifade verir, durumu anlatır.

Polisler gerekli incelemeleri yaptıktan sonra gider. Jane o gece evde yalnız kalmak istemez ve bir arkadaşını eve davet eder. Geceyi onunla beraber rahat geçirir.
Sabah arkadaşı ile birlikte evden çıkarken kapının önünde köpeğinin cesediyle karşı karşıya gelir. Sapkın herif köpeği öldürmüş ve kapının önüne bırakmıştır. Benim istediğimi yapmazsan böyle olur der gibi Jane’yi tehdit eder.

Jane ve arkadaşı karşılaştıkları manzara karşısında çok korkarlar ve ne yapacaklarını bilemezler. Olaydan kısa bir süre sonra daha güçlü ve evi savunabilecek, onu güvende hissettirecek bir köpek almaya karar verir. Bu işten anlayan insanlara ulaşır ve bu konuda yardım ister. İyice araştırırlar. En iyi koruma köpeğinin Bandog Mastif cinsi olduğunu ve Türkiye’de üretilenlerin çok iyi olduğunu öğrenir.

Türkiye’den Bandog Mastif cinsi, koruma eğitimi almış bir köpek bulunur. Zeus isimli köpek uçakla Amerika’ya gönderilir. Heybetli ve tatlı bir köpek olan Bandog Mastif, görünüşü ile Jane’ye görür görmez güven verir.

Kısa sürede kaynaşır Jane ve Zeus. Birbirleriyle güzel bir arkadaşlık kurarlar. Jane, Zeus’un yanında kendini çok güvende hisseder.

Jane bir gün iş dönüşü evinin önünde bir kalabalık görür ve telaşla eve yaklaşır. Polisler ve insanlar toplanmış bir şeye bakmaktadırlar. Jane polislere yaklaşır ve evin sahibi olduğunu söyler. [mas_static_content id=”11435″]

Yazar Hakkında