Bandog Mastif’in Mafya İle Mücadelesi

Bandog Mastif’in Mafya İle Mücadelesi hikayesi gerçek hayattan alınmış kişilerin gizliliğini korumak amacıyla isim ve yerler değitirilmiştir. Fabrikatör Necdet Bey, hayvan dostu bir iş adamıdır. Bandog cinsi erkek bir köpeği vardır. Kudretli ve güçlü bir cins olduğu için köpeğinin adını Aslan koymuş. Aslan, Necdet Bey’in fabrikasının bahçesinde yaşamaktadır. Necdet Bey işten arta kalan zamanlarda genellikle Aslan ile vakit geçirir. Onunla beraber oynamayı çok sever. Aslan’ın da o işteyken sıkıldığını düşünerek, yorgun dahi olsa ona mutlaka vakit ayırır.

Sevilen, sayılan ve kimseyle bir husumeti olmayan Necdet Bey’in avukat olan kardeşi Erdem’in bir gün başı belaya

Bandog Mastif’in Mafya İle Mücadelesi
Bandog Mastif’in Mafya İle Mücadelesi

girer. Mafya ile çalışan Erdem, avukatlığını yaptığı mafyalarla husumeti olan bir mafya grubu tarafından tehditler alır. Can güvenliği için ortadan kayboluyor. Mafyalar Erdem’i bulamayınca ailesine zarar vererek ondan intikam alabileceklerini düşünüyorlar. Bu sebeple Necdet Bey’i öldürmek için bir akşam Necdet Bey çalışırken fabrikaya geliyorlar.

Gizlice fabrikaya sızıp Necdet Bey’i öldürmeyi planlayan mafya, üç adamını yollar. Fabrika bahçesine gizlice giren mafyanın adamlarına tehlikeyi sezen Aslan saldırır. Aslan’ın saldırısıyla neye uğradığını şaşıran adamlar kaçacak delik ararlar. Sert pençe ve diş darbelerine maruz kalır mafya elemanları. Olayı fark eden güvenlikler yaralı halde mafya elemanlarını yakalar. Polis çağırılır ve polise teslim edilirler.

Bu adamlar kimdir, necidir, neden böyle bir şey yapmaya çalıştılar diye merak eder Necdet Bey. Kardeşinin durumundan da habersiz olduğu için bu olayla ilişkili olduğunu da bilemez. Olaydan sonra mafya elebaşı, Necdet Bey’e telefonla ulaşır ve mevzuyu anlatır. Adamları yaralandığı için kızgın ve öfkelidir. Kardeşini ve onu öldüreceğini söyler. Korkun benden der.

Necdet Bey bu mevzu karşısında ne yapacağını bilemez. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştır. Hemen kardeşine ulaşır ve olayı anlatır. Onu böyle bir duruma düşürdüğü için ona çok kızar. Bunun üzerine abisine zarar gelmesini istemeyen Erdem abisinin yanına gizlice döner ve bu işten nasıl kurtulacaklarını düşünürler. Abisinden özür diler.

Necdet ve Erdem evde bu mevzuyu nasıl çözeceklerini düşünürlerken, mafyanın gönderdiği adamlar fabrika bahçesindeki Aslan’ı öldürmeye gelirler. Silahlarını çekerek

tararlar. Üç kurşun isabet eden Bandog Mastif Aslan yıkılmaz ve adamlara saldırır. Birinin boğarak öldürür. Biri kaçar ve tekrar Aslan’a ateş açar. Aslan aldığı kurşun darbeleri sonucunda artık yıkılır. Fabrikanın bahçesinde kanlar içinde uzanır.

Olaydan sonra Necdet Bey yıkılır. Kardeşi Erdem de çok üzgündür. Aslan’ı gömerler ve bir mezar yaparlar. Ant içerler. Bunun öcünü almak için söz verirler birbirlerine.

Bu yaşanmış olay doğru melezlenmiş bir bandog mastif  köpeğin size neler sağlayabileceğinin bir kanıtıdır. [mas_static_content id=”11435″]

Yazar Hakkında