Bobyland Çiftlik

Bobyland Köpek Otelinde 24 adet bungalov ev tarzında kulübe bulunmaktadır ve 3 sınıfa ayrılmaktadır.Suit Kulübe,Büyük Kulübe,Küçük Kulübe seçenekleri mevcuttur.Suit odalar 10 metrekare ve internetten 24 saat canlı izlenebilmektedir Büyük odalar 8 metrekaredir,Küçük odalar 6 metrekaredir.

Bobyland Köpek Oteli Oda Özellikleri

Köpekler klimalı (sıcak – soğuk) kulübelerde istirahat etmekte. Bulundukları kulübeler ısı yalıtımlı olarak dizayn edilmiştir.
Vardiyalı olarak 24 saat otelde görevli personel bulunmaktadır.Köpek sahipleri 24 saat telefonla arayıp köpeklerinin durumunu öğrenebilirler.Kulubeler

Ozon ve ultraviyole ışınları ile dezenfektasyon yapılmasının yanı sıra her gün Avrupa standartlarında ilaçlarla yıkanıp, temizleme işlemi yapılmaktadır.Her kulübenin kendine ait bahçesi vardır. Köpekler isterse kulübe içerisinde, isterse kulübesinin bahçesinde istirahat edebilmektedir. 


Her köpeğin kendisine ait bungalov tarzında villaları bulunmaktadır. Her köpek yalnız başına odalarında kalmaktadır. Kesinlikle diğer köpeklerle beraber aynı odada tutulmamaktadır

İletişim

Adres: İstikbal Caddesi No:80 Güzelbahçe/İzmir (Güzelbahçe Kaymakamlığı Karşısı)

Tel: 0232 234 58 58

E-Mail: info@bobyland.com.tr
web sitesi: http://www.bobyland.com.tr

 

Yazar Hakkında