ı.Greendog Köpek Çiftliği

Greendog Kennels Köpek Çiftliği yurt dışından getirdiği soy kütük belgeli yavru ve eğitimli Pet-Show, Ordu-Polis (Tam eğitimli saldırıya programlı koruma, bekçi, narkotik ve patlayıcı arama dallarında uzman) ve Körler için klavuz) görev köpekleri üretimi yapan bir işletmedir.

 

Greendog Kennels Köpek Çiftliği K9 Club Köpek Eğitim ve Bakım Merkezi Köpek Üretimi ve Satışı

Yavru Satışı

Çiftlik German Shepherd ( Alman Çoban Köpeği, Alman Kurdu ), Rottweiler, Golden Retriever, Labrador Retriever, ( Chocolate Labrador Retriever, Sarı Labrador Retriever, Siyah Labrador Retriever ) Arama Köpeği yavru üretimi, eğitimi ve satışı yavru satışı yapmaktadır.

Satılık Kiralık Eğitimli Köpekler

1-Evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hava alanlarına, stadyumlara, konserlere, organizasyonlara, şantiyelere, güvenlik şirketlerine, özel parti ve toplantılara K-9 köpeği temini, kiralama ve satışı

 

2-Günlük koruma için K-9 köpeği, patlayıcı detektör arama köpeği, narkotik detektör uyuşturucu arama köpeği kiralama ve satışı. Trüf mantarı arama köpeği eğitimi ve satışı.

3-Arama kurtarma köpeği eğitimi ve satışı. Arama Köpeği Eğitimli köpek satışı ve kiralaması yapılır. İsteğe özel madde arama eğitimi verilir.

4-Model Köpekler Kiralık Satılık Aktör Köpekler Greendog Casting Filmlere, dizilere, kliplere, reklamlara, partilere özel eğitimli şov (Aktör-Aktrist) oyuncu model köpekler temini, kiralama ve satışı.

İletişim

Adres:Akbaba mahallesi, Maraş caddesi 7/A – Beykoz / İstanbul
Telefon:0216 320 57 58
Gsm: 0534 356 63 09
Whatsapp: 0532 234 23 10
web sitesi: https://www.greendog.com.tr

 

[mas_static_content id=”11435″]

Yazar Hakkında