Hakkımızda

Hakkımızda.

Euro Yavru temel olarak bir ilan sitesidir.Her hangi bir evcil hayvanın üretimini yada satışını yapmamaktadır.

Diğer ilan sitelerinden en büyük farkımız biz sadece resmi ve işinde en iyi olan üreticilerin kedi ve köpeklerinin ilanlarını yayınlamaktayız.Kısaca her isteyen üreticinin ilan verebildiği bir site değiliz.

Ekibimiz

Biz alanında uzman kedi ve köpekler konusunda profesyonel anlamda en az 5 yıllık tecrübesi bulunan kişilerden oluşmuş hayvanları çok seven kişilerden oluşan bir ekibiz.
Ekibimiz veteriner,eğitmen,hayvan piskoloğu,ırk ve davranış uzmanı olarak yıllarca görev yapmış kişilerden oluşmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Yıllardır birlikte çalıştığımız çiftliklerde kedi yada köpek yavruları doğduktan 30 gün sonra çiftlikleri ziyaret ediyor;içlerinden ırk özellikleri en üst düzeyde olan ayrıca soyalizasyon kısaca kardeşleri ve insanlar ile davranış yapıları olumlu özellik gösteren yavruları belirleyerek sitemizde yayınlıyoruz.Son aşamada üretici ile sizi buluşturarak yavruyu sahiplenmenizi sağlıyoruz.

Sağlık Garantisi Nedir?

Sadece kaliteli üreticilerin ilanlarını yayınladığımızdan dolayı size üretici tarafından sahiplendirilecek yavruların en üst düzeyde sağlıklı olmaları sağlıyoruz. İlanlarda yer alan kedi ve köpekler üreticileri tarafından her zaman sağlık kontrolünden geçmektedir.