Nasıl Çalışırız?

Nasıl Çalışırız?

Euroyavru.com öncelikle bir ilan sitesidir.Herhangi bir evcil hayvan üretimi yada satışı yapmamaktadır.

Euroyavru.com olarak yaptığımız işin kısa açıklaması ilan sitemizde yer alan kedi yada köpek ilanları işini konusunda uzman ve işinin en yileri olan resmi üreticilerin ilanlarını yayınlamakdır. Bu nedenle sadece araştırmalarımız sonucu belli bir kalitede üretim yapan üreticilerin ilanları kabul edilmektedir.

Üretim kalitesi kriterlerimize uymayan hiç bir üreticinin kedi yada köpekleri ilanı sitemizde yayınlanmamaktadır.Bu şekilde ilanlarımızdan görerek üreticiden yavru sahiplenen kişilerin doğru ve kaliteli bir köpek yada kediye sahip olmasını sağlıyoruz.

Yavru Bulma

Euroyavru olarak yıllardır birlikte çalıştığımız dürüst ve işini çok fazla ciddiye alan üreticiler ile sürekli temas halinde oluyoruz. Yavrular doğduktan sonra belli zaman dilimlerinde üreticiyi ziyaret ederek gelişimleri gözlüyor; içlerinden ırk özellikleri en iyi taşıyan yavruları seçerek üreticilerin ilanlarını paylaşıyoruz.

Fiziksel özelliklerinin yanı sıra piskolojik özelliklerinide çok dikkatli inceliyoruz.Ayrıca anne ve babasının davranışsal problemi olup olmadığına’da bakıyoruz.

Sahiplendirme

İlanda görüp sahiplenmek istediğiniz Yavru hakkında bize ulaştığınızda sorularınızı yanıtlıyor size üreticisinin telefon bilgileri veriyoruz. Üretici ile görüşerek yavrunuzu üretisinden sahipleniyorsunuz.

Sağlık Garantisi

İlanlarda yer alan kedi yada köpekler işin’de uzman üreticiler tarafından size sahiplendirileceği için hem bedensel hem de pisikolojik olarak üst seviye sağlık durumuna sahip oluyorlar.


Sık Sorulan Sorular

1.Ödeme işlemini kime yapıyoruz?

Ödeme işlemini tamamen yavrunun üreticisi olan kişi yada kuruma yapıyorsunuz. Euroyavru’ya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
 
2.Yavrular sizin üretiminizmi?
 

Hayır.Euroyavru sadece bir ilan sitesidir ve  sadece Güvenli üreticilerin ilanlarını yayınlar.Sonrasında sizi üreticiye yönlendirir.

3.Şehir dışı gönderimleri nasıl yapıyorsunuz.
 
Şehir dışı gönderimler konusunda üretici ile görüşmeniz gerekir.

4.Gönderim ücretini kim ödüyor?
 
Genellikle üreticilerde Gönderim ücreti yavru sahiplenen kişiye ait olduğu bir politika izlemektedirler.Bu koşullar üreticiden üreticiye değişebilir. Ücret yavrunun varış noktasına göre değişkenlik göstermektedir.Bu konusa size gerekli bilgiyi üretici yada sizin anlaştığınız pet kargo firması verecektir.