Pati Dog

Pati Dog Club, 2006 yılında en iyi köpek eğitim merkezi hedefiyle Türkiye’nin önde gelen köpek eğitim uzmanları ve davranış problemleri uzmanlarının kendilerine gelen talepler neticesinde kurdukları bir oluşumdur.

Başlangıçta yalnızca evcil dostlarımıza yerinde hizmet veren oluşum, zaman geçtikçe büyüdü ve taleplerin yoğunluğu nedeniyle İstanbul Ataşehir’de köpek eğitim merkezi açılarak devam etti. 1.5 sene Ataşehir’de ki köpek eğitim merkezinde ve evcil dostlarımızın yerinde devam ettirilen eğitimler zamanla çoğaldı ve İstanbul başta olmak üzere Bodrum, Antalya ve Tekirdağ’ da açılan köpek eğitim merkezleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

İletişim

Merkez Ofis: Ataşehir / İstanbul
Eğitim Merkezi: Pendik/İstanbul
Gsm: 0 (542) 290 77 61( 7/24 )
Web Sitesi:https://www.patidogclub.com

Eğitmenlik Kursu

Pati Dog Club, kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere ve Türkiye’ de ki iyi standartlarda ki eğitim merkezlerinde görev almak üzere iş garantili köpek eğitim uzmanlığı eğitimleri vermektedir.

Pati-Dog-Club

Tüm branş kollarında verilen eğitmenlik kursunun bazı başlıkları puppy eğitimi, temel-ileri itaat eğitimleri, koruma eğitimleri ve iz takibi eğitimleridir. Eğitmen adayları tüm eğitimler üzerine ders görmektedirler. Dersler hem teori hem de pratik şeklinde sürdürülmekte ve eğitim tamamlandığında tüm kursiyerlere profesyonel köpek eğitim uzmanı sertifikası, yüksek başarı ile bu kursu bitirenlere ise üstün başarı sertifikası ve Almanya’ da branş eğitimi görme fırsatı sunuyor

Yazar Hakkında