Topaz Kennels

Topaz Kennels Köpek Çiftliği köpek yetiştiriciliği ile beraber eğitim,pansiyon,kuaför hizmetlerine kadar aklınıza gelen her türlü imkanı bir arada sunan bir çiftliktir.Köpek pansiyonu,yavru temini,köpek eğitimi,petsop,kuaför ve banyo hizmetleri,danışmanlık,veterinerlik,yaşlı köpek huzur evi hizmetleri vermektedir.

İletişim Bilgileri


Adres : Beykoz Cad. No :21 / 2 Cumhuriyetköy / Beykoz / İstanbul / Türkiye
Telefon : + 90 (216) 479 93 58
Cep Telefonu : 0505 795 85 24
E-Mail : info@topazkennel.com Web Sitesi:https://www.topazkennel.com/

Topaz Kennels Köpek Çiftliği

Topaz Kennels Köpek Çiftliği Ekibi

Vet.Hekim Altuğ ÇULHA


15.09.1983 yılı Sivas doğumludur. İlk, orta lise öğrenim hayatımı Sivas’ta tamamladıktan sonra 2005 yılında

Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden “Küçük Hayvan Veteriner Hekimliği” özel eğitimi ile mezun oldu. Hayvan Psikolojisi ve Davranış Şekilleri, Köpek ırkları, Koruyucu Veteriner Hekimlik gibi konularda birçok ek seminer ve eğitimlere katıldı. Bu konularda kendimi geliştirdi.2006 yılında Veteriner Hekim olarak çalıştıTopaz Kennels’ı 2007’de devraldı. Çocukluk yıllarından beri aşık olduğu köpeklerle daha çok bir arada olma ve çalışma imkanı yakaladı.

Aslı Kutmangil Çulha


30.05.1984 İstanbul doğumluyum. İlk,orta ve lise öğrenim hayatımı İstanbul’da tamamladı. İsviçre ‘Le Rosey’ yaz okulunda 4 yaz İngilizce eğitimi aldı. 2010 yılıda Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda seçtiğim köpek ırkları sayesinde ülkemizde yeterince gelişmemiş olan köpek kuaförlüğüne merak saldı. Online aldığı eğitimler ve pratikler sayesinde 3 yıldır isteğe özel pet traşları yapabiliyor ve köpeklerimizi ırk yarışmalarına hazırlamak için tüm ırkların kendilerine özel ırk traşlarını uygulayabiliyor. Topaz Kennels ailesi köpeklerle ilgili her konuda yanınızda olmayı, hem hayvanların hem de sizlerin mutluluğunu,huzurunu sağlamayı ilke edindi.

Topaz Kennels Köpek Çiftliği

Vet.Hekim Özden ÜSTÜNER


10.07.1990 Alanya Antalya doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenim hayatımı Alanya’da tamamladı.2013 Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu.

Ali YEŞİLIRMAK ( Köpek Eğitmeni )


30.05.1979 Ankara doğumlu. Bulgaristan, Almanya, Sırbistan ve Macaristan’da farklı yöntemler üzerine eğitimler aldı. Uzun bir süre narkotik köpek eğitimi üzerine çalıştı. Daha sonra tüm yoğunluğumu ev ve aile köpekleri eğitimlerine yöneltti. 2012 de Max isimli köpekle beraber yetenek sizsiniz şampiyonu oldu. 2016 yılından beri de Topaz Kennels ailesinin eğitim danışmanlığını yapmaktadır.

Yazar Hakkında