Von Grand

Von Grand Köpek Çiftliği müşterilerine verdiği bir çok hizmetin yanında dilerlerse köpekleri ile birlikte çalışabilme ortamıda sunmaktadır.200 kennel ve 9 köpek eğitim uzmanı ile hizmet vermekte olan köpek çiftliğidir. Ve Türkiye’ nin her bölgesine hizmet vermektedir.

Von Grand Köpek Çiftliği İletişim

Von Grand Köpek Çiftliği
Von Grand Köpek Çiftliği

Irtibat Adresi: Buyukbakkalkoy Yolu – Maltepe / IST.
GSM: 0542 390 99 16
Email: info@vongrand.com
Web Sitesi:https://www.vongrand.com

 

Von Grand Köpek Çiftliği Hizmetleri

1-Köpek psikolojisi ve rehabilitasyonu
2-Temel itaat eğitimi
3-İleri itaat eğitimi,
4-Yavru tuvalet eğitimi
5-Alan koruma eğitimi
6-Bodyguard eğitimi
7-Aktör köpek eğitimi

Eğitim konusunda farklı olarak hem çiftlikte isterseniz’de sizin evinize gelerek köpeğinize eğitim hizmeti sunmaktadır ve köpeğinizi evden alıp eğitim bittikten sonra tekrar eve bırakılmaktadır.

Pansiyon Hizmetleri

Maksimum 120 köpek kapasiteli kafeslerimiz 4-6 metrekare olarak dizayn edilmiştir. Ev ortamında yaşayan köpekleriniz için kapalı alan kafesler, bahçede yaşayan köpekleriniz için açık alanda kafeslerimiz mevcuttur.

Köpeğinizi getirmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Bizler çiftliğimize pansiyona gelen tüm köpeklerin gerek yaşama alanları, gerek sağlık kontrolleri, gerekse egzersizleri olsun tüm ihtiyaçlarını sağlayabilecek profesyonellikte ve gereken alt yapıda hizmet veriyoruz.

 

GEZDİRME ALANLARI

Çiftlik 6000 m2 alan üzerine kuruludur. Pansiyona gelen köpekler günde 3-4 sefer tuvalet ihtiyaçları ve günlük enerjilerini atmaları için gezdirilirler.Her bir gezinti süresi ortalama 20 dakika sürmektedir.Gezinti alanları 1000 m2 lik ayrı ayrı bölümlerdir.Pansiyona gelen tüm köpeklerin periyodik muayeneleri veteriner hekimler tarafından yapılmaktadır.Günlük rutin yapılması gereken göz, kulak temizlikleri ve süresi gelmiş yapılması gereken aşılarda yine aynı şekilde veteriner hekimler tarafından yapılmaktadır.

Köpeğinizi pansiyona getirirken alıştığı-sevdiği bir oyuncağı ve aşı karnesini de yanınızda getirmeniz gerekmektedir.Köpeğinizin pansiyonumuza kabul edilmesi için mutlaka Kennel Cough aşısının yapılması gerekmektedir.
Eğer bu yapılmamışsa veteriner hekimler, köpeğiniz çiftliğe geldiğinde aşısını yapacaktır.

[mas_static_content id=”11435″]

Yazar Hakkında